Karty paliwowe

Karty paliwowe

Kompleksowe zaopatrzenie w drodze dzięki jednej karcie paliwowej. DKV CARD daje dostęp do największej sieci usługowej w branży z liczbą ponad 60 000 punktów akceptacji w ponad 40 krajach Europy. DKV CARD umożliwia wygodną i w pełni bezpieczną organizację zaopatrzenia w produkty oraz usługi w trasie i ich bezgotówkowe rozliczanie. Z kartą powiązany jest szereg usług dodatkowych, takich jak rozliczanie DKV TOLL, DKV REFUND i wiele innych.
Dzięki serwisowi DKV Euro Service istnieje możliwość indywidualnego dostosowania funkcjonalności karty paliwowo-usługowej DKV CARD do potrzeb naszych Klientów. Ułatwia to firmom nie tylko przyporządkowanie wykorzystanych świadczeń do poszczególnych pojazdów, lecz również upraszcza prace administracyjne. Dzięki temu, że nasi Klienci otrzymują tylko jedno rozliczenie, kontrola wszystkich kosztów staje się łatwa i przejrzysta.

* wymagane pola


Administratorem danych jest BiznesGrupa Sp. z o.o.
ul. Jana Jeziorańskiego 1 · 01-521 Warszawa · Polska · NIP: 5252582151 · KRS 147154404

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Wysyłając formularz oświadczasz, że zostałeś poinformowany, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.