Systemy wydruku

Drukowanie stanowi jeden z najpowszechniejszych i najbardziej uciążliwych zagadnień występujących w systemie informatycznym. Sprawne i niezawodne, a także tanie rozwiązanie problemu drukowania jest przedmiotem zainteresowania wszystkich pionów w każdym przedsiębiorstwie: zarządu, administracji, informatyki oraz produkcji.

Duża część przedsiębiorstw nie zdaje sobie sprawy z wysokości kosztów ponoszonych na drukowanie w ramach całej organizacji. Oznacza to, że firmy takie nie posiadają jednego, centralnego systemu, który analizowałby wszystkie procesy związane z generowaniem dokumentów.

Scentralizowany system zarządzania wydrukiem pomaga firmom kontrolować koszty, usprawnić proces przepływu dokumentów, poprawić bezpieczeństwo oraz redukować emisję związków węgla, dając większą przejrzystość i kontrolę nad ilością produkowanych dokumentów - nawet w przypadku firm, które prowadzą działalność w kilku lokalizacjach. Jednocześnie umożliwia on pracownikom mobilnym drukowanie dokumentów poprzez zdalne połączenie z centralnym system.

Firmy, które stosują scentralizowany system zarządzania wydrukiem mogą znacząco ograniczyć koszty związane z drukowaniem.

Systemy zarządzania wydrukiem, mają zastosowanie zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach.

* wymagane pola


Administratorem danych jest BiznesGrupa Sp. z o.o.
ul. Jana Jeziorańskiego 1 · 01-521 Warszawa · Polska · NIP: 5252582151 · KRS 147154404

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Wysyłając formularz oświadczasz, że zostałeś poinformowany, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Brak produktów spełniających kryteria.