Sprzęt

Klientom BiznesGrupy służymy wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas realizacji zróżnicowanych projektów, zarówno w małych, kilkuosobowych środowiskach, jak i tych, które obejmują setki użytkowników.

Nasze rozwiązania bazują na prostych, łatwych w obsłudze narzędziach, jak również na najbardziej zaawansowanych wielomodułowych systemach wiodących producentów. Niezależnie od skali nasza wiedza i kompetencje pozwalają na precyzyjnie dopasowanie rozwiązania do potrzeb Klienta, a dzięki integracji z posiadanym oprogramowaniem oraz urządzeniami – na optymalizację i znaczną redukcję kosztów przygotowania i wdrożenia nowych funkcjonalności.

Projektujemy, dostarczamy i wspieramy nowatorskie rozwiązania aplikacyjne i zaawansowane rozwiązania sprzętowe zaspokajające różnorodne potrzeby biznesowe, dzięki którym optymalizujemy koszty naszych klientów, podnosząc jednocześnie ich wydajność. Dostarczamy praktycznie każdy sprzęt, w tym lekkie i wygodne ultrabooki, jak i w pełni wyposażone bezpieczne serwerownie po centra obsługi i archiwizacji danych.