Sprzęt

Klientom BiznesGrupy służymy wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas realizacji zróżnicowanych projektów, zarówno w małych, kilkuosobowych środowiskach, jak i tych, które obejmują setki użytkowników.

Nasze rozwiązania bazują na prostych, łatwych w obsłudze narzędziach, jak również na najbardziej zaawansowanych wielomodułowych systemach wiodących producentów. Niezależnie od skali nasza wiedza i kompetencje pozwalają na precyzyjnie dopasowanie rozwiązania do potrzeb Klienta, a dzięki integracji z posiadanym oprogramowaniem oraz urządzeniami – na optymalizację i znaczną redukcję kosztów przygotowania i wdrożenia nowych funkcjonalności.

Projektujemy, dostarczamy i wspieramy nowatorskie rozwiązania aplikacyjne i zaawansowane rozwiązania sprzętowe zaspokajające różnorodne potrzeby biznesowe, dzięki którym optymalizujemy koszty naszych klientów, podnosząc jednocześnie ich wydajność. Dostarczamy praktycznie każdy sprzęt, w tym lekkie i wygodne ultrabooki, jak i w pełni wyposażone bezpieczne serwerownie po centra obsługi i archiwizacji danych.

* wymagane pola


Administratorem danych jest BiznesGrupa Sp. z o.o.
ul. Jana Jeziorańskiego 1 · 01-521 Warszawa · Polska · NIP: 5252582151 · KRS 147154404

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Wysyłając formularz oświadczasz, że zostałeś poinformowany, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Brak produktów spełniających kryteria.