Bezpieczeństwo IT

Klientom BiznesGrupy oferujemy usługi, produkty oraz naszą wiedzę i doświadczenie, które umożliwi bezpieczne i efektywne korzystanie z sieci, infrastruktury IT, zgromadzonych danych oraz komputerów. Oferujemy najlepsze i najnowocześniejsze, a przede wszystkim sprawdzone rozwiązania z branży bezpieczeństwa IT. Udostępniamy także najnowsze technologie i rozwiązania z zakresu archiwizacji i bezpieczeństwa danych.

Oferowanym rozwiązaniom zaufało ponad 1200 jednostek samorządowych, 900 szpitali i zakładów opieki zdrowotnej, 800 sądów, 450 placówek bankowych i 12 ministerstw. Systemy antywirusowe z naszej oferty chronią 3,5 miliona Polaków. Takie zaufanie zobowiązuje.

W zakresie archiwizacji danych i bezpieczeństwa IT, oferujemy między innymi najlepsze rozwiązania takich firm, jak:

Barracuda - producent zaawansowanych systemów firewallowych,

DESLock+ - producent rozwiązań szyfrujących dla stacji roboczych z systemem Windows,

ESET - globalny dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT,

Mailspect - producent rozwiązań umożliwiających kompleksową ochronę, zarządzanie i nadzorowanie firmowej poczty elektroniczne,

NETASQ - producent wielofunkcyjnych rozwiązań firewallowych klasy UTM (STORMSHIELD),

StorageCraft - producent rozwiązań do tworzenia backupu i szybkiego przywracania danych,

WinMagic - producent zaawansowanych rozwiązań szyfrujących.

* wymagane pola


Administratorem danych jest BiznesGrupa Sp. z o.o.
ul. Jana Jeziorańskiego 1 · 01-521 Warszawa · Polska · NIP: 5252582151 · KRS 147154404

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Wysyłając formularz oświadczasz, że zostałeś poinformowany, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Brak produktów spełniających kryteria.